Bitwalking ile yürüyerek para kazanma fırsatı

Ekstra hiçbir şeye yapmanıza gereken kalmadan sadece yürüyerek para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte yürüyerek ek gelir elde etmenizi sağlayan o uygulama…

0
3387

Yürüyerek para kazanmanın yolu: Bitwalking

Bitwalking adı verilen uygulamayla artık yürüyerek para kazanmak mümkün. Bunun için yapmanız gereken ise sadece cep telefonunuza uygulamayı indirmek. Ardından iş Bitwalking ile adım atarak kazanç sağlamaya geliyor. Bu uygulama ile attığınız adımlar sayılıyor ve her on bin adımda 1 dolar kazanma imkanına sahip oluyorsunuz. On bin adım da yaklaşık olarak 8 km yapıyor.

Çok yürü çok kazan!

Bitcoin’e benzeri adım sayan sanal para sistemi Bitwalking uygulamasıyla ne kadar çok yürürseniz o kadar çok kazanıyorsunuz. Peki, Bitwalking uygulamasından kazandığınız paraları nasıl harcayacaksınız? Yürüyerek kazandığınız paraları sanal döviz bürolarında gerçek paraya dönüştürebilir ve internet alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Sağlıklı yaşayarak para kazanma fırsatı

Uzmanlar günde ortalama en az bir saat yürüyüş yapmayı tavsiye ediyor. Çünkü yürüyüş; dolaşım sistemi sağlığını korur, bazı kanser türlerine karşı riski düşürür, uzun ve sağlıklı bir ömür sürmenize yardımcı olur. Ayrıca hafızayı güçlendirir, beyin ve sinir sistemi sağlığını korur, Alzheimer hastalığı riskini düşürür,  tansiyonu ve kolesterolü düzenler, birçok hastalığa karşı korur, stresi azaltır. Ruhu dinlendirir, vücuttaki D vitaminini destekler. Daha fazla miktarda oksijen almanızı sağlayan yürüyüş ile kan dolaşımınızı düzenleyebilirsiniz. Bağışıklık sistemini güçlendiren yürüyüş sayesinde pek çok hastalıktan korunabilirsiniz. Siz de uzmanları dinleyerek her gün 30 dakika yürüyerek sağlık bir yaşama geçebilirsiniz. İzlemeniz gereken yol ise; Bitwalking adımı sayan sanal para sistemi uygulaması. Bitwalking’i telefonunuza indirerek hem sağlıklı yaşayabilir hem de para kazanabilirsiniz.

Sağlıklı bir uygulama olan Bitwalking’i hayata geçiren isimler kim diye merak ediyorsunuz;  Nissan Bahar ve Franky Imbesi.

Attığınız adımları paraya çevirin

Kişileri sağlıklı bir yaşama teşvik etmek amacıyla oluşturan Bitwalking’nin dünyanın hemen hemen her yerinde kullanıcısı bulunuyor. Adım atarak para kazandıran Bitwalking uygulaması ile aylık yaklaşık olarak 20 ile 30 USD arasında ekstradan kazanç elde edebilirsiniz.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.