Türk yapımı Mount and Blade: Warband’a hazır mısınız?

Tamamiyle Türkiye’de geliştirilen Mount and Blade: Warband, Kasım ayında oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

0
4289

Dünyanın en büyük oyun fuarı olan Gamescom’da tanıtılan ve oldukça büyük ilgi çeken Mount and Blade: Warband Kasım ayı içinde Play Station 4 ve xBox One platformlarında oyunseverlerle buluşacak.

Merkezi Ankara’da bulunan TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount and Blade: Warband, kendine ait bir evreni olan, Orta Çağ temalı, tek oyunculu bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkacak.

mount-and-blade1

Mount and Blade: Warband’ın konusu

Tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunulacak olan Mount and Blade: Warband’ın konusu olarak TalesWorlds ‘un internet sitesinde belirtildiğine göre

“Savaş, bütün Kalradya üzerine bir kara bulut gibi çökmüştür. Üstelik, bu savaştan herkes nasibini alacak ve hayatta kalmak için tüm insanlar uğraş verecektir. Avcısından, tüccarına, köylüsünden çiftçisine kadar herkes tek bir amaç uğruna mücadele edecektir, savaştan sağ olarak kurtulabilmek. Sadece ileri gelen savaşçılar değil, haramiler ve soyguncular da tehdit oluşturmakta, insanlara zarar vermektedir. Artık devreye girme ve Kalradya’da tekrar barışı sağlama zamanı gelmiştir. Bu kavganın en önemli kahramanı da biz, daha doğrusu oluşturacağımız karakterimiz olacaktır.”

mount-and-blade2

Fiyatı ne olacak?

Play Station 4 ve xBox One platformlarına yönelik olarak geliştirilen Mount and Blade: Warband’ın dağıtımını Sony Eurasia üstlenecek. Fiyatı 59 lira olarak belirlenen Mount and Blade: Warband, ayrıca Play Station 4’e çıkan ilk Türk yapımı oyun olacak.

 

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.