En iyi mobil finans uygulamaları

Finans piyasalarını yakından takip edenler için en iyi mobil finans uygulamalarını araştırdık. İşte en iyi mobil finans uygulamaları

0
13177

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi hemen hemen her alanda işimizi kolaylaştırdı. Şimdi bilgisayar başında olmanıza gerek kalmadan sadece cep telefonunuzdan Türkiye ve dünya piyasalarında olup biten her şeye mobil finans uygulamaları ile tek bir tıkla ulaşmanız mümkün hale geldi. Bu uygulamalar sayesinde merak ettiğiniz her şeye dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Finans piyasalarına ilgi duyuyorsanız aşağıdaki en iyi finans uygulamalarından birini cep telefonunuza kolayca indirebilirsiniz.

Enpiyasa

Enpiyasa mobil uygulaması ile finans piyasalarda merak ettiğiniz tüm verilere ulaşmanız mümkün. En piyasa tüm piyasa verilerini karşılaştırmalı olarak, teknik ve mali analiz raporları ile tek platformda takip etmenizi sağlar. Bu uygulama sayesinde Android ve iOS işletim sistemine sahip  kullanıcılar konut, taşıt, hisse senetleriborsalar, tahviller, yabancı para birimleri, altın fiyatları, emtia fiyatları, tüketici kredileri, yatırım fonları, bireysel emeklilik fonlarının değerlerine ulaşabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Borsa yatırımcıları Enpiyasa üzerinden borsalara, piyasalara ve ekonomiye dair haberlere ulaşabilir, Borsa TV’den görüntülü haberler vasıtasıyla gelişmeleri takip edebilir.

Borsamatik

Borsamatik borsa yatırımcılarına en son borsa haberlerini, analizleri ve canlı piyasa verilerini sunuyor. Borsamatik finans uygulamasını App Store ya da Google play’den cep telefonunuza indirerek Türkiye ve dünya borsalarında meydana gelen tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Bloomberg

Dünyanın en büyük kaynağından küresel iş ve finans haberleri, piyasa verileri ve portföy izleme araçlarına kapsamlı olarak erişebilirsiniz.

Mint.com Personal Finance

Android ve iOS (iPhone, iPad vb.) işletim sistemine sahip cep telefonlarından ve tabletlerden  kullanabileceğiniz Mint.com Personal Finance uygulamasıyla, finansal işlemlerinizi tek bir çatı altında toplayarak gelir ve gider dengenizi en iyi şekilde kontrol altında tutabilirsiniz.

Altın ve Döviz

Altın ve Döviz; USD, Euro, İsviçre Frangı, 24 Ayar altın gibi yatırım aracı ve pek çok para birimi fiyatlarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir mobil finans uygulamasıdır.

 

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.