Dolar ne kadar?

0
3657

Geçtiğimiz hafta analistlerin beklentisinin aksine 2,20 seviyesinin altına sarkarak 2,1902 seviyesine kadar gerileyen dolar / TL kuru yeni haftada biraz daha yukarı yönlü bir seyir izliyor.

DOLAR NE KADAR? Tıklayın

Haftaya 2,2183 seviyesindebaşlayan dolar / TL kuru bugün 2,2400 TL seviyesinin de üzerini denedi.  ABD Merkez Bankası'nın (Fed) tahvil alımlarını sona erdirmesiyle birlikte yeniden talep gören dolarda, Japonya Merkez Bankası'nın (BOJ) sürpriz şekilde teşvikleri artırması ile birlikte talebin biraz daha arttığı gözlendi. Dolar lehine olan bu gelişmelerle global piyasalarda güçlenen dolar endeksi 87,466 ile 4,5 yılın en yüksek düzeyine çıktı.

İçeride de artan dolar talebi bugün doların 2,2413 sevisine kadar yükselmesini sağladı.

Bugün dolar kuru ne kadar? Serbest piyasa döviz fiyatları ne kadar? Euro ne kadar? 1 dolar kaç TL? Dolar artacak mı düşecek mi? Dolar alış satış fiyatı ne? Dolar alınır mı? Dolar hesaplama nasıl yapılır? Dolar yıl sonu ne olur? Dövizle ilgili son gelişmeler, son haberler…

Döviz fiyatları detaylı bilgisi için https://anapara.com/tag/doviz/

Uzmanlar dolarda en azından bu hafta 2,22 – 2,25 bandında bir hareketin beklendiğini belirtiyor. Aynı uzmanlar cuma günü açıklanacak olan ABD tarım dışı istihdam verilerinin piyasalar üzerinde etkili olacağını dolardaki yönün de bu data sonrası kısa vade için belirlenebileceğini belirtiyor.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.