JP Morgan Nedir?

Tarihi 1799 yılına dayanan JP Morgan en eski ve en iyi bilinen finans kurumlardan biridir.

0
7954

Geçmişten günümüze kadar gelen ABD merkezli banka JP Morgan, 2000 yılında ise Chase Manhattan Corporation’un birleşimiyle JP Morgan Chase & Co adını aldı.

JP Morgan 100’den fazla ülkede dünyanın en önemli şirketleri, hükümetler ve kurumlara finansal hizmetler alanında çözümler sunan bir dünya lideridir. Global erişim ve uzmanlık ekonomileri de dahil olmak üzere pek çok kaynak kullanarak yerel topluluklar, çalışanlar için de gönüllü faaliyetler yürütür.

JP Morgan yatırım bankacılığı, piyasalar ve yatırımcı hizmetleri, hazine hizmetleri, yatırım yönetimi, özel bankacılık, varlık yönetimi ve ticari bankacılık alanlarında çözümler üretir.

Dünyanın en büyük kurumsal müşterilerine ve kurumsal yatırımcılara hizmet veren JP Morgan araştırma, analitik, yürütme ve yatırımcı hizmetleri ile yatırım döngüsünü destekler.

ABD’nin önde gelen bankalarından JP Morgan, müşterilerine yüksek kaliteli ve esnek hizmet vermeyi taahhüt ediyor. Ayrıca tüm bunları ülkelerde yasal ve düzenleyici yükümlülükleri yerine getirmeye kararlı titiz bir denetim programı aracılığıyla yapıyor.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.