Bak Ambalaj – BAKAB Hisse Senedi

0
4796

BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. – BAKAB

1973 yılında İzmir’de kurulan Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., sektörün ihtiyaç duyduğu ambalajları üretmektedir. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ve 4 ayrı tesiste faaliyetlerini yürüten Bak Ambalaj; 500’ü aşkın çalışanı ile çeşitli sektörlere baskılı, baskısız ve laminasyonlu olarak fleksibıl ambalaj üretmektedir.

Üretiminin yüzde 74’ünü özellikle Batı Avrupa ülkelerine ihraç eden Bak Ambalaj’ın Avrupa Amerika Birleşik Devletlerinde depoları bulunmaktadır. 40 ülkede 200 firmaya hizmet veren Bak Ambalaj, dünyanın her yerinde kapıdan kapıya teslim şeklinde çalışmaktadır.

BAKAB işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem Gören Bak Ambalaj’ın faaliyet konusu ambalaj malzemesi üretimidir. Bak Ambalaj, imalat sanayii, kağıt ve kağıt ürünleri, basım ve yayın, basım, yayım ve bunlara bağlı sanayii sektörlerine hizmet vermektedir.

Bak Ambalaj, Borsa İstanbul’da İMALAT SANAYİİ, KAĞIT VE KAĞIT ÜRÜNLERİ, BASIM VE YAYIN, BASIM, YAYIM VE BUNLARA BAĞLI SANAYİİ endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.