Dolar ne kadar?

0
450

Uzmanların dolar / TL kurunda önemli bir seviye olarak dikkat çektikleri 2,2175 TL seviyesinin altındaki hareket bu savı destekler nitelikte. Gün içerisinde görülen 2,2060 TL seviyelerinden gelen tepkinin 2,2100 TL seviyelerinin hemen üzerinde satışlarla karşılaşması dikkat çekiyor. 

DOLAR KURU NE KADAR?

Uzmanlar şu anki görünüm itibariyle dolar / TL kurunda 2,20 – 2,19 TL seviyelerinin görme olasılığının yüksek olduğunu hatırlatıyor.  Aynı uzmanlar dolar kurunun bir önce gerilemesinde gördüğü 2,1902 seviyesinin altının görülme olasılığının ise düşük olduğu tahminini yineliyor.

Analistler bu beklentiye gerekçe olarak da dolar kurunun bir önceki gerilemesinde gördüğü 2,1902 ve 2,2000 seviyelerinde gelen kurumsal alımların çokluğunu gösteriyor.  Piyasanın bu seviyelerden meliyetlendiğini bundan dolayı da dolar / TL kurunda 2,1900 TL seviyesinin altını görmesini istenmediğini dile getiren analistlere göre olası geri çekilmelerde bu seviyelerden dolar / TL kuruna talep gelebilir. Bunun da kuru yeniden 2,2500 TL seviyelerine çekme ihtimalinin yüksek olduğu ancak bunun kademeli olduğunun da altı çiziliyor.

Döviz fiyatları detaylı bilgisi için https://anapara.com/tag/doviz/

Bugün dolar kuru ne kadar? Serbest piyasa döviz fiyatları ne kadar? Euro ne kadar? 1 dolar kaç TL? Dolar artacak mı düşecek mi? Dolar alış satış fiyatı ne? Dolar alınır mı? Dolar hesaplama nasıl yapılır? Dolar yıl sonu ne olur? Dövizle ilgili son gelişmeler, son haberler…

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.