Dolar ne kadar?

0
2710

Dolar  / TL kuru yeniden hareketlendi. Sabah saatlerinde 2,69 TL seviyesinin altında sakin bir seyir izleyen kur öğlen saatlerinde yönünün tekrar yukarı çevirdi.

Saat 15:40 itibariyle yukarı yönlü hareketini hızlandıran dolar / TL kuru yükselişine hız verdi ve saat 16:20 itibariyle 2,71 TL seviyesinin üzerine çıktı.

DOLAR NE KADAR?

Analistler kurda geçtiğimiz Perşembe ve Cuma günü yaşanan aşağı hareketin ufak bir soluklanma olarak yorumlanması gerektiğini belirtiyor. Dolarda hala ana trendin yukarı olduğunun altı çizilirken 2,70 TL seviyesinin üzerinde kalınması durumunda yeni zirvelerin test edilebileceğine dikkat çekiliyor.

İçeride bu seyir yaşanırken dolar endeksinde bir ara üzerine çıkılsa da 98 seviyesinin altındaki seyir sürüyor. Uzmanlar dolar /TL kuru üzerinde de ciddi etkisi olan dolar endeksinin 100’ün üzerine çıkması durumunda içeride de sert hareketlerin görülme riskine dikkat çekiyor.

EURO / DOLAR PARİTESİ

Aynı bağlamda Euro  / dolar paritesi de 1,07 seviyesini üzerinde dengelenme çabasında. Analistler 1,10 – 1,11 seviyeleri geçilmedikçe paritede kritik 1,04 – 1,05 destek noktasının altına sarkma riskinin göz ardı edilmemesi gerektiğini söylüyor.

Döviz fiyatları detaylı bilgisi için https://anapara.com/tag/doviz/

Bugün dolar kuru ne kadar? Serbest piyasa döviz fiyatları ne kadar? Dolar ne kadar? Euro ne kadar? 1 dolar kaç TL? Dolar artacak mı düşecek mi? Dolar alış satış fiyatı ne? Dolar alınır mı? Dolar hesaplama nasıl yapılır? Dolar yıl sonu ne olur? Dövizle ilgili son gelişmeler, son haberler…

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.