‘Dolar’da son durum ne?..

0
2711

Dolar FED’le beraber sakinleşti… FED toplantısı öncesinde TCMB’nin hamlesiyle biraz sakinleşen ve 2,4126 zirvesinden gerileyen ve 2,3600 TL seviyesinin hemen üzerinde denge bulmaya çalışan dolar / TL kuru dün FED toplantısı sonucu yapılan açıklamalarla iyece gevşedi.

DOLAR KURU NE KADAR?

Açılışta 2,3300 TL seviyesini hemen altında hareket eden kur bir ara 2,3185 TL seviyesine kadar geriledi. Bu noktadan az da olsa toparlanma çabasına giren dolar / TL kuru tekrar 2,3200 TL seviyesinin üzerine çıktı ve bu nokta üzerinde dengelenmeye çalışıyor.

EURO NE KADAR?

Analistler kurda 2,3070 TL seviyesinin önemli bir nokta olduğunu belirtiyor. Bu seviyenin altına yapılacak geri çekilmelerde 2,2800 seviyesine kadar kurun gelme ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor. Olası yukarı hareketlerde ise 2,3447 seviyesinin öneminin altı çizilirken bu seviyenin aşılması durumunda yeni zirvelerin test edilme olasılığının üzerinde duruluyor.

Dolar / TL kuru bugün saat 14:30 itibariyle 2,3147 – 2,3424 TL bandında hareketini devam ettiriyor.

Döviz fiyatları detaylı bilgisi için https://anapara.com/tag/doviz/

Bugün dolar kuru ne kadar? Serbest piyasa döviz fiyatları ne kadar? Euro ne kadar? 1 dolar kaç TL? Dolar artacak mı düşecek mi? Dolar alış satış fiyatı ne? Dolar alınır mı? Dolar hesaplama nasıl yapılır? Dolar yıl sonu ne olur? Dövizle ilgili son gelişmeler, son haberler…

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.