Gedik Yatırım Holding – GYHOL Hisse Senedi

0
4402

GEDİK YATIRIM HOLDİNG A.Ş. – GYHOL

1991 yılında kurulan Gedik Yatırım Holding A.Ş., Borsa İstanbul A.Ş. (BIST) Pay Piyasası, Repo/Ters Repo Pazarı, Borçlanma Araçları Piyasası, Uluslararası Pazar Depo Sertifikaları Piyasası, Uluslararası Pazar Borçlanma Araçları Piyasası ile Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasası ve Forex İşlemlerinde aracılık hizmeti vermektedir.

58.392 yatırımcısı ile banka kökenli olmayan yatırım kuruluşları arasında en fazla yatırımcısı olan kuruluşlar arasında yer alan Gedik Yatırım, Türkiye’de ISO 9001:2000 Kalite Güvence Belgesi’ni alan (1996-2006) ilk yatırım kuruluşu konumundadır.

GYHOL işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Gedik Yatırım‘ın ana faaliyet konusu 6362 Sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak sermaye piyasası faaliyetlerinde bulunmaktır. Gedik Yatırım, mali kuruluşlar, aracı kurumlar sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Gedik Yatırım, Borsa İstanbul’da KESİN ALIM-SATIM PAZARI-(NİTELİKLİ YATIRIMCILAR ARASINDA) / KESİN ALIM-SATIM PAZARI / ANA PAZAR’da işlem görmektedir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.