Berkosan – BRKSN Hisse Senedi

0
1427

BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş.

1993 yılında kurulan Berkosan Yalıtım Ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş., Türkiye’nin yalıtım ve ambalaj alanındaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 25’e aşkın ülkede ürünleri satılan Berkosan A.Ş., 30 bin metrekare açık alan üzerine kurulu 7850 metrekare kapalı alana sahip Tekirdağ Saray fabrikası, 45 bin metrekare arsa üzerinde 6500 m kapalı alana kurulan ve 2014 yılında faaliyete başlayan Bilecik Bozöyük fabrikası ve Bursa’daki depo ve imalat alanıyla hizmet vermektedir.

Polietilen bazlı yalıtım malzemelerinin üretimini başlatan Berkosan A.Ş., yaklaşık 150 çalışanıyla, Gelişen İşletmeler Piyasası’nda hisseleri satışa sunulan ilk şirket olma özelliğini taşımaktadır. Berkosan A.Ş., standart dışı esnek üretim anlayışıyla iç ve dış pazarlarda inşaat, ambalaj, ayakkabı, çanta, otomotiv ve spor sektörlerinde üretim çeşitliliğini arttırmaktadır.

BRKSN işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören Berkosan A.Ş.’nın faaliyet konusu Her türlü izolasyon ve yalıtım maddelerinin üretimi, toptan ve perakende alımını, satımını, ithalini, ihracını ve pazarlamasını yapmaktır. Berkosan A.Ş. imalat sanayii, kimya, petrol kauçuk ve plastik ürünler, başka yerde sınıflandırılmamış plast.ür.san. sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Berkosan A.Ş. Borsa İstanbul’da BIST SINAİ / BIST Tekirdağ / BIST ANA / BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK / BIST 100 / BIST TÜM endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.