Bundle Nedir?

 Bundle nedir? Bundle nasıl kullanılır? İşte Bundle hakkında merak edilenler…

0
7018

Bundle nedir?

Bundle; en güncel haber ve gelişmeleri anında takip edebileceğiniz ücretsiz bir haber uygulamasıdır. Fark yaratan özgün tasarımı ile dikkat çeken Bundle haberlere hızlıca erişmenize olanak tanır.

Türkiye’nin yanı sıra dünyada meydana gelen önemli gelişmelerden Bundle sayesinde haberdar olabilirsiniz. 6000’in üzerinde kaynağın olduğu Bundle’ın akıllı filtre özelliği sayesinde görmek istediğiniz kaynakların haberleri okuyabilir ve kendi Bundle’ınızı oluşturabilirsiniz. Ödüllü haber uygulaması Bundle’da ekonomi, teknoloji, sanat & tasarım, eğlence, seyahat, sinema, dergi ve daha birçok kategoriden güncel haberleri okuma deneyimine sahip olabilirsiniz.

Bundle nasıl kullanılır?

Bundle’ı iPhone ve iPad kullanıcısı iseniz App Store’dan, Android cihazlar içinse Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bundle’nın başlıca özelliklerini şöyle sıralayabiliriz; en güncel haberler, kişileştirme, gelişmiş arama, canlı haberler, günün en ilgi çekici gelişmeleri. Nerede olursanız olun gelişmiş arama özelliğini kullanarak merak ettiğiniz her şeyi yakından takip edebilir ve haberler hakkında yorumda bulunabilirsiniz.

Anapara.com’un özel içeriklerini Bundle ile hızlı bir şekilde keşfedin!

“Para”ya dair her şey anapara.com’da! Yenilen ara yüzü, güncel ve farklı içerikleriyle bakış açınızı değiştirecek anapara.com’da yer alan en güncel  içerik ve haberlere Bundle’ı yükleyerek anında ulaşmanız mümkün!

Paranın ana sayfası anapara.com ’da ekonomi haberleri, para kazanma yöntemleri, yatırım fikirleri, tasarruf önerileri ve para harcama üzerine yayınlanan özgün pek çok içeriği artık Bundle’dan takip edilebilirsiniz.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.