Çeyrek altın ne kadar?

0
3570

Yalnız fiyatlarda gelinen nokta bazı uzmanlara göre oldukça ilginç. Zira  altının ons fiyatı 1161 dolara kadar geriledi. Bu nokta 2010 senesinin temmuz ayından beri gelinen en düşük seviye.

Peki altın fiyatları gerilemeye devam edecek mi? Altın alınır mı? Çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatlarında hangi seviyeler kritik?

GRAM ALTIN NE KADAR? Tıklayın

Uzmanların önemli bir bölümü  altın fiyatlarında 1180 ve 1200 seviyelerinin altına gelinmesinin altın fiyatlarında daha da aşağı yönlü riski artırdığı görüşünde. Bu sebeple altın fiyatlarında yaşanan gerilemenin gelme ihtimalinin yüksek olduğu görüşü hakim. Hatta analistlerin bir kısmı altın fiyatlarında 1000 dolar seviyesinin d e altına gerileme riskinin var olduğunu belirtiyor. Aynı analistler sürecin bu seviyeden sonra nasıl devam edeceği konusunda da FED politikalarının belirleyici olacağını altını çiziyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR? Tıklayın

Altının ons fiyatında yaşanan bu gerileme çeyrek altın fiyatlarını da vurdu. Çeyrek altın 135 TL seviyesinin de altına gerilerken haftalık bazda yönün aşağı olması dikkat çekti.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.