Çuhadaroğlu – CUSAN Hisse Senedi

0
1967

ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş.

1954 yılında kurulan Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş., ağırlıklı olarak inşaat sektöründe mimari uygulamalar için alüminyum kapı pencere doğrama üretimi ve uygulanması alanlarında faaliyet göstermektedir.

Alüminyum profil, ekstrüzyon, toz boya ve eloksal yüzey işlemli alüminyum profilleri, alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemleri, otomatik döner ve kayar kapı sistemleri, yangın, kurşun ve bombaya dayanıklı güvenlik sistemleri, alüminyum yapı elemanları, taahhüt ve üretimi ile inşaat sektöründe hizmet veren Çuhadaroğlu Metal, Çuhadaroğlu Alüminyum San. ve Tic. A.Ş., Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve M&N Aluminium France S.A.S.’ta iştrakleri bulunmaktadır.

CUSAN işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören Çuhadaroğlu Metal’in faaliyet konusu mimari uygulama alüminyum sistem profilleri, sanayi tipi alüminyum profilleri, mimari uygulamalarda kullanılan kapı, pencere, cam aksesuarları, otomatik kapılar ve çeşitli cephe kaplamaları satışıdır. Çuhadaroğlu Metal imalat sanayii ve metal ana sanayi sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Çuhadaroğlu Metal Borsa İstanbul’da BIST METAL ANA / BIST ANA / BIST İstanbul / BIST TÜM / BIST SINAİ / BIST HALKA ARZ / BIST 100 endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.