Dolar ne kadar?

0
458

Sabah saatlerinde güne 2,2300 TL seviyesinin hemen üzerinde başlayan dolar / TL kuru ilerleyen dakikalarda 2,2398 TL seviyelerine kadar yükseldi. Bu noktada zorlana kur daha sonra tekrar 2,2350seviyelerinin hemen üzerinde denge bulmaya çalıştı.

DOLAR KURU NE KADAR?

Uzmanlar dolar / TL kurunda kısa vade için kritik seviyenin 2,2300 TL seviyesinin olduğu görüşünde. Bu seviyenin altında yapılacak kapanışlarda düşüşün 2,2100 TL seviyesine kadar ilk aşamada devam etme olasılığı analistler tarafında dikkat çekilen nokta. Aynı uzmanlar olası geri çekilmelerde ise 2,1900 – 2,2000 TL seviyelerinin ilk güvenli alım bölgesi olduğunun altını çiziyor. Beklenmemesine karşın 2,1900 TL’nin altında yapılacak kapanışlarda yeni güvenli alım bölgesinin 2,1500 – 2,1600 TL seviyelerine çekileceği uyarısı da yapılıyor.

Aşağı yönlü bu senaryoya karşın dolar / TL kurunda özellikle kısa vadede yukarı yönlü eğilimin bir miktar daha ağır bastığı altı çizilen konular arasında yer alıyor. 

Döviz fiyatları detaylı bilgisi için https://anapara.com/tag/doviz/

Bugün dolar kuru ne kadar? Serbest piyasa döviz fiyatları ne kadar? Euro ne kadar? 1 dolar kaç TL? Dolar artacak mı düşecek mi? Dolar alış satış fiyatı ne? Dolar alınır mı? Dolar hesaplama nasıl yapılır? Dolar yıl sonu ne olur? Dövizle ilgili son gelişmeler, son haberler…

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.