Link Bilgisayar – LINK Hisse Senedi

0
1049

LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. – LINK

1984 yılında kurulan Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş., işletmelerin satış, pazarlama, satın alma, stok yönetimi, depo-mağaza yönetimi, cari hesap, finans, üretim, bütçe planlama, insan kaynakları, sabit kıymetler ve muhasebe gibi Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) işlemlerinin entegre olarak gerçekleştirilmesini sağlayan yazılımlar geliştirmektedir.

Link Bilgisayar’ın dünyadaki en son teknolojileri kullanarak geliştirmeye devam ettiği yazılım paketleri, her sektörden her ölçekte şirket tarafından kullanılmaktadır. İstanbul Merkez ve Ankara Bölge Müdürlüğü ile Türkiye çapında pazarlama, satış, danışmanlık ve eğitim faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca, Link paket programı kullanan işletmelerin çeşitli yazılım ihtiyaçlarını karşılamak için entegre özel yazılım çözümleri geliştiren veya kendi dikey sektör çözümlerini Link paket programlarına entegre ederek sektörel çözümler sunan İş ortağı firmalar da Link Bilgisayar dağıtım kanalı üyeleri arasındadır.

LINK işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Link Bilgisayar’ın ana faaliyet konusu yazılımdır. Link Bilgisayar teknoloji ve bilişim sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Link Bilgisayar, Borsa İstanbul’da BIST 100 / BIST TÜM / BIST BİLİŞİM / BIST ANA / BIST TEKNOLOJİ / BIST İstanbul endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.