Ostim Yatırım – OSTIM Hisse Senedi

0
2362

OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. – OSTIM

1998 yılında kurulan Ostim Endüstriyel Yatırımlar Ve İşletme A.Ş., Ostim Kooperatifi tarafından kendisine devredilen dükkan ve iş merkezlerinin yönetiminin yanı sıra oluşturduğu inşaat ekibi ile sahip olduğu arsa ve araziler üzerinde birçok iş merkezi, üretim tesisi, konut ve altyapı projelerini de hayata geçirmektedir.

Ostim Yatırım A.Ş. Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nin rekabet gücünü artırmaya yönelik pek çok proje gerçekleştirmiştir. Bölgenin elektrik ihtiyacını karşılamaya yönelik Elektrik Santrali, elektriğin dağıtımı için gerekli yazılım ve donanım sistemleri, Ostim Teknopark, telekomünikasyon yatırımları ve ihracat merkezi bu projelerden birkaçıdır. Ostim Yatırım A.Ş. Ostim’deki KOBİ’lerle birlikte yurtiçi ve yurtdışında proje ortaklıkları yürütmekte ve projelere sunduğu profesyonel destek ile Ostim’in sahip olduğu mühendislik, tasarım ve imalat gücünü bir araya getirmekte, bu gücü sistematik bir yaklaşımla pazara entegre etmektedir. Ostim’de üretilen ürünlerin yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tanıtılması ve pazarlanması da proje yönetimi yaklaşımıyla yürütülmektedir.

OSTIM işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Ostim Yatırım A.Ş,’nin aba faaliyet konusu inşaat, Gayrimenkul Yönetimi, İç ve Dış Ticaret, İmalat konularında proje yönetmek, Ostim’li imalatçı şirketlerle proje tabanlı işbirliği yapmaktır. Ostim Yatırım A.Ş., mali kuruluşlar, holdingler ve yatırım şirketleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Ostim Yatırım A.Ş. , Borsa İstanbul’da BIST HOLDİNG VE YATIRIM / BIST Ankara / BIST TÜM / BIST MALİ / BIST ANA / BIST 100 endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.