Özbal Çelik Boru – OZBAL Hisse Senedi

0
4328

ÖZBAL ÇELİK BORU SANAYİ TİCARET VE TAAHHÜT A.Ş. – OZBAL

1995’te Mersin Tarsus’da kurulan Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A.Ş., doğalgaz, petrokimya ve petrol boruları, içme suyu boruları, kazık boruları, çelik yapı boruları, genel ve özel amaçlı boru ve ek parçalarının imalatını gerçekleştirmektedir.Tarsus Organize Sanayi Bölgesindeki 42 bin metrekarelik alan içinde 16 bin metrekarelik kapalı üretim tesislerinde 6″ ten 100″ e kadar spiral kaynaklı çelik boru üretim gerçekleştiren Özbal Çelik Boru’nun yıllık üretim kapasitesi 150 bin tondur. Özbal Çelik Boru, 1/2 ” ten 100 ” e kadar iç ve/veya dış izolasyon işlemlerini yapabilmektedir.

Müşteriden gelen talepler doğrultusunda spiral kaynaklı borular için gerekli bağlantı şekillerinin (ek form parçaları) üretimi ve bunların izolasyonlarında yapılabilen Özbal Çelik Boru, TS EN ISO 9001:2008, API5L, ISO 14001:2004 ve OHSAS Entegre Yönetim Sistemleri dahilinde gerçekleştirilmektedir. Tesislerinde ayrıca TS, DIN, AWWA, ASTM, BS, UNI, JIS, GOST, ANSI, ISO gibi uluslararası standartlara uygun üretim yapılmaktadır.

OZBAL işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Özbal Çelik Boru’nun ana faaliyet konusu  konusu spiral kaynaklı çelik boru kaplaması, üretimi ve bu ürünlere ait hammaddelerin ticaretidir. Özbal Çelik Boru, imalat sanayii, metal ana sanayi, demir, çelik metal ana sanayii sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Özbal Çelik Boru, Borsa İstanbul’da BIST 100 / BIST METAL ANA / BIST TÜM / BIST ANA / BIST SINAİ endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.