Para kazandıran mobil uygulamalar

Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza birçok yenilik geldi. O yeniliklerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki mobil uygulamalar. Bu uygulamaları etkili bir şekilde kullanarak para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte para kazandıran mobil uygulamalar;

0
6277

1 – Field Agent

Para kazanmak için yapmanız gereken;  Field Agent uygulamasını telefonunuza indirmek olmalı. Tabii bunun için bir iOS kullanmanız gerekiyor.  İlk olarak Field Agent uygulamasında bir takım görevleri yerine getirmek adına saha temsilciliği yapıyorsunuz. Field Agent uygulamasında neler yapacağınız yer alıyor. Market, yerel alışveriş merkezi veya şehrin belli bir noktasında nerelere gideceğinizle ilgili talimatlar bulunuyor. Bu talimatları ise iki saat içinde tamamlamanız bekleniyor.  Görevleri belirlenen süre içinde tamamlarsanız her görev için 2 dolar ve 12 dolar arası ücret alıyorsunuz. Ödemeniz de PayPal ile yapılıyor.

2 – CheckPoints

Telefonunuza sadece bir uygulama indirerek para kazanmanız mümkün.  iOS veya Android kullanıcıysanız yapmanız gereken; kafe, alışveriş merkezleri ve markette kendinizi işaretleyerek,  tam bu sırada alışveriş yaptığınızın fotoğrafını çekmek ve arkadaşlarınızın CheckPoints’e üye olmasını sağlamak. Peki, CheckPoints’ten kazancınız ne olacak?  CheckPoints uygulamasında puanlar kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları da belirlenen noktalarda harcayabiliyorsunuz.

3 – EasyShift

iOS kullanıcılara özel olan EasyShift’i para-kazanmanıza aracılık eden mobil uygulamalardan bir tanesi olarak paylaşabiliriz. EasyShift kullanarak para kazanmak için de; fikir vermek, fotoğraf çekmek, bir ürünün fiyatını kaydetmek gibi görevler gerçekleştiriyorsunuz. Bir ya da 2 tane görevi bitirdikten sonra terfi ediyorsunuz. Böylelikle daha yüksek ödemeli görevlerin kilidini açıyorsunuz. Bu da daha yüksek ödemeler almanızı sağlıyor. PayPal aracılığıyla paranız 48 saat içinde hesabınıza geçiyor.

Para kazanmak isteyenler için 5 farklı iş! TIKLAYIN!

4 – App Trailers

iOS ve Android mobil işletim sisteminden App Trailers’ı indirerek siz de para kazananlardan olabilirsiniz. Öncelikle uygulamalarla ilgili tanıtım videolarını izleyerek ilk adımı atmalısınız. Dikkat etmeniz gereken nokta da; tanıtım videoları ile ilgili dürüst yorumlar yapmak. Bunu yaparak uygulama geliştiricilerin video tanıtımlarını tamamlamalarına yardımcı olabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Her İzlediğiniz video için yarım sent, herhangi bir arkadaşınızın sizin referansınızla üye olması karşılığında 50 puan kazanacaksınız. Demoların denenmesi karşılığında size 9 sent ve 1 dolar arası bir ödeme yapılacak.

 

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.