Yolculukta uyku problemi olanlara yeni çözümler

Uzun yolculuklar hayatımızı kabusa çevirir. Hele de yolculukta uyuyamıyorsak. Son yüzyılın en pratik ve çok yüksek faydalı buluşları arsında kabul edilen Nodpod kişinin ihtiyaçlarına göre planlanmış en büyük teknolojik faydalardan birini sunuyor

0
4891

Nodpod nedir diye sorduğunuzu fark ediyoruz. Nodpod seyahat sırasında uyuyamayanlar için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş kafa hamağıdır.

Notpod, uçak, tren, araba gibi taşıtlarda uzun seyahat edenlerin vazgeçilmez yol arkadaşı olarak da tanımlayabiliriz. Özellikle yan koltuk dolu olduğunda, ya da uyurken başının düşmesinden tedirgin olan yolcuların vazgeçilmezleri arasına şimdiden girmiştir. Uyku hamağı notpod ile uzun yol yolcularına uyku konforunu da beraberinde getiriyor.

Notpod kullanımı çok kolay

Uyku hamağı Notpod’un kullanımı ise çok pratik ve basit. Notpod yastığının içinden çıkan ipleri oturduğunuz koltuğa bağlamanız yeterli. İplerin lastikli olması ise her koltukta kullanma imkanı sağlıyor.

Notpad uyku tulumları

Seyahatler uzun olunca, yolculukta uyku problemi olanlar uyuyanın üzerine kar yağar deyimi ile yolcular üşeme ya da uyurken ürperme nedeni ile de uykuya geçemezler. İşte bu durum içinde aynı setle beraber notpod tulumları da yolculuğunuzun kalitesini artırmak için önemli yol ekipmanları arasındadır. Unutmadan uyku esnasında özel eşyalarınızı nereye koyacağınızı da notpod düşünmüş. Uyku tulumunun içinde olan iç cep özel eşyalarınızın da güvenliğini sağlıyor.

Rahat kıyafetler giyin

Uzun yolculuklarda uyku problemi çeken yan koltukta uyuyan yolcunun uykusuna imrenen yolculara bir tavsiye de kıyafetlerinin rahat olmasıdır. Seyahat esnasında vücudu sıkmayan, kaşındırmayan, terletmeyen, sıkı, kalın, kısa olmayan elbiseler, rahat kıyafetlerde uzun yolculukları uyuyarak geçirmek isteyen yolcuların kurtarıcısı olacaktır. Pamuklu, bambudan üretilmiş bir çok kıyafet giyim markaları tarafından önerilmektedir.

Yeni trend sanal gerçeklik gözlükleri için TIKLAYIN!

Yediklerinize dikkat edin

Aslında uzun yola çıkmadan önce mutlaka hafif yemekler yenmesi, alerjiye neden olacak yiyeceklerden uzak durulması, fazla sıvı tüketilmemesi dikkat edilmesi gereken kurallar arasındadır ama biz yine de söyleyelim. Yolculukta uyku problemi için Notpad uyku hamağı kullanmanız seyahatte iyi bir uyku için yeterli olmayabilir. Siz siz olun uzun yola çıkmadan önce ya da molalarda midenizi rahatsız edecek, tuvalete sık gitmenize nede olacak yiyeceklerden de uzak durun. Hafif yemekleri siz hazırlayabileceğiniz gibi güvenilir markaların seyahatler için ürettiği simitler, gevrekler, börekler, hafif atıştırmalık aperatifler mevcuttur.

Uçak yolculuğunda dikkat edilmesi gerekenler için TIKLAYIN!

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.