RTA Laboratuvarları – RTALAB Hisse Senedi

0
1292

RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNA SANAYİ TİCARET A.Ş. – RTALAB

RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makina Sanayi Ticaret A.Ş., vücut dışı tanı ürünlerinin Ar-Ge’si ve üretimine odaklanmış, aynı alanda çalışan tasarımcı, üretici ve dağıtıcılarla işbirliği içinde olan bir firmadır. biyoteknoloji ve moleküler biyoloji alanında son teknolojik gelişmelere uygun olarak dizayn edilmiş laboratuvarı ve kendi alanında uzmanlaşmış personeli ile yeniliklere ve gelişmeye açık, vizyonu geniş bir Ar-Ge bölümüne sahip olan RTA Laboratuvarları, dünya standartlarında modern üretim tesisinde cGMP kurallarına uygun yüksek kalitede bir üretim gerçekleştirmektedir. Firma, yüksek üretim kapasitesi ile dünya pazarlarının ihtiyaçlarına da cevap verebilmektedir.

RTA Laboratuvarları kalite profilini ISO 9001:2008, ISO 13485 ve cGMP standartları yardımıyla oluşturmaktadır.

RTALAB işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören RTA Laboratuvarları’nın ana faaliyet konusu, insan ve hayvan sağlığında kullanılan her türlü aşı, serum, antijen, mikrobiyolojik test kitleri ve genetik ürünler gibi biyolojik ürünler ile kimyasal maddelerin imalat, ihracat ve ticaretidir. RTA Laboratuvarları imalat sanayii, kimya, petrol kauçuk ve plastik ürünler sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

RTA Laboratuvarları, Borsa İstanbul’da BIST TÜM / BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK / BIST ANA / BIST 100 / BIST KOBI SANAYİ / BIST Kocaeli / BIST SINAİ endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.