Sanko Pazarlama – SANKO Hisse Senedi

0
2404

SANKO PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT A.Ş. – SANKO

1992 yılında kurulan Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş., Sanko Grubu bünyesindeki şirketlerin ve fabrikaların tekstil ürünlerini iç ve dış piyasalara pazarlamak amacıyla kurulmuştur. Pamuk ipliği, örme, dokuma ve boyalı kumaş alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sanko Pazarlama ürün gamını sürekli olarak yenilemekte ve müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. İç ve dış piyasalarda sürekli olarak yeni pazar arayışlarında bulunan Sanko Pazarlama, çalışanlarının oluşturduğu sinerji sayesinde verimliliğini sürekli arttırmaktadır.

SANKO işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Sanko Pazarlama’nun ana faaliyet konusu her türlü zirai, sinai ve ticari, ham, yarımamul mal ve malzemelerin ihracatını, ithalatını, pazarlamasını, üretimini bizzat yapmaktır. Sanko Pazarlama, toptan ve perakende ticaret, otel ve lokantalar, toptan ticaret, mensucat, giyim eşyası, mobilya toptan ticaret sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Sanko Pazarlama, Borsa İstanbul’da BIST 100 / BIST TİCARET / BIST HİZMETLER / BIST ANA / BIST TÜM / BIST Bursa endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.