Senkron Güvenlik – SNKRN Hisse Senedi

0
4399

SENKRON GÜVENLİK VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. – SNKRN

1997 yılında kurulan Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş., kurumsal, iş ve yaşam alanlarının güvenliği konularında hizmet vermektedir. Senkron, Türkiye’de banka sektörüne yönelik güvenlik çözümleri geliştiren ve bankacılık sektöründe güvenlik çözümleri ve hizmetlerini konsept olarak sunan ilk şirkettir. Yurtiçinde ve yurtdışında 140 binden fazla kurulu sistemi bulunmaktadır. Bu sistemlerin çoğunu banka ve finans kurumları, perakendecilik ve mağaza zincirleri, uluslararası firmalar, holdingler, konut ve yaşam alanları oluşturmaktadır.

Senkron, kapalı devre tv sistemleri, kapalı devre tv sistemleri güvenlik yazılımları, kartlı geçiş sistemleri, biyometrik geçiş sistemleri, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, yangın söndürme sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, video interkom sistemleri, otopark güvenlik bariyerleri, yol kesiciler ve hızlı kapılar, araç plaka tanıma rfıd ve araç altı görüntüleme sistemi, metal kapı&el dedektörleri&x-ışınlı kontrol cihazları, patlayıcı & narkotik tespit sistemleri, turnike ve yüksek güvenlikli tam boy kabinler, acil anons ve seslendirme sistemleri, elektronik ürün gözetleme sistemi, sanat ürünleri kablosuz güvenlik sistemlerinin kurulumunu ve uygulamasını gerçekleştirmektedir.

SNKRN işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Senkron’un ana faaliyet konusu yurtiçi ve yurtdışında elektronik güvenlik sistemlerinin keşif ve analizi, tasarımı, projelendirilmesi, montajı, satış öncesi ve sonrasında danışmanlık hizmetleriyle entegre çözümler sunmaktır. Senkron, idari ve destek hizmet faaliyetleri, güvenlik ve soruşturma faaliyetleri sektörlerinde hizmet vermektedir.

Senkron, Borsa İstanbul’da ANA PAZAR’da işlem görmektedir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.