Sinpaş GYO – SNGYO Hisse Senedi

0
4851

SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. – SNGYO

1974 yılında Sinpaş Holding bünyesinde kurulan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., gayrimenkul yatırım ortaklığı alanında hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara ve Bursa’da geliştirmeye devam ettiği temalı konut projeleriyle yaşam ve konut anlayışını değiştiren Sinpaş GYO, İstanbul, Ankara, Bursa ve Marmaris’de proje geliştirme süreçleri devam eden arsa ve arazileri bulunmaktadır.

Sinpaş GYO’nun tamamlanan projeleri arasında Aqua City 2010, Avangarden, Lagün, Rumeli Konakları, Ege Boyu, İstanbul Sarayları ve Bosphorus City; satışı devam eden projeleri arasında Queen Central Park, Aydos Country, Karşıyaka Rezidans, Bursa Modern, İncek Blue ve İncek Life projeleri yer almaktadır.

SNGYO işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Sinpaş GYO’nun ana faaliyet konusu gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmaktır. Sinpaş GYO mali kuruluşlar, gayrimenkul yatırım ortaklıkları sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Sinpaş GYO, Borsa İstanbul’da BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT. / BIST TÜM / BIST 100 / BIST MALİ endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.