Yeni yılda alınacak hediyeler

Yeni yıla az bir zaman kala herkesi hediye telaşı sardı. "Anneme, babama, kardeşime, sevgilime, arkadaşıma ve diğer yakınlarıma ne alsam?" diye kara kara düşünüyorsanız bu yazımız tam size göre.

0
3891

Yepyeni bir yıl, yeni umutlar ve birçok dilek… Kimi için sağlık, kimi için mutluluk, kimi için, aşk ve kimi için de iş bu yılın temennileri arasında. Tüm bunları dilerken bir yandan da yeni yılın ritüeli olan yeni yıl hediyelerini düşünmeden ve “ne alacağım” diye kafa yormadan olmaz. Şimdi daha fazla düşünmenize ve kafanızı yormanıza gerek yok. Sizin için yeni yılda sevdiklerinize alabileceğiniz hediyeleri araştırdık. İşte yeni yılda alınacak hediyeler…

1Yeni yıl gazetesi

İnternetin yaygın olarak kullanıldığı günümüzde artık hiçbir yere gitmeye gerek kalmadan sadece bilgisayar başından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Özellikle çok yoğun tempoda çalışıyor ve hafta sonları dinlenmeyi tercih ediyorsanız bu noktada e-ticaret siteleri imdadınıza yetişiyor. Hediye sitelerinden birbirinden farklı hediyeler bulmanız mümkün. Onlardan biri de yılbaşı gazetesi. 1 manşet sayfa ve ahşap çerçeveli yeni yıl gazetesine istediğiniz yazıları ekletebilir ve hediye almak istediğiniz kişiyi şaşırtabilirsiniz.

2Yılbaşı çikolatası

Çikolata mutluluktur ve ona hayır demek çok zordur. Hemen hemen herkesin sevdiği çikolata yeni yılda hediye alternatiflerinizden biri olabilir. Fotoğraflarla kaplı çikolata paketi hediyenizle karşınızdakinin hem yüzünü güldürebilir hem de mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

3Kişiye özel gömlek

Gömlek; babanıza, erkek kardeşinize ve sevgilinize alabileceğiniz yeni yıl hediyelerinden sadece bir tanesi. Yeni yıl hediyenizi daha da anlamlı hale getirmek istiyorsanız; gömleğin kol manşetlerine ya da cep kısmına yakınınızın isminin baş harfini yazdırarak ona hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

4Sihirli Kupa

Çay, kahve ve su içerken ihtiyaç duyulan ilk şey kupadır. Peki, bir kupayı ne dikkat çekici kılar? Tabii ki sihirli olması. Sihirli kupayı hediye sitelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Başta siyah sıradan bir kupa gibi gözükse de içine sıcak su koyduğunuzda yavaş yavaş siyah renk gidip, yerine üzerine bastırılan fotoğraf çıkıyor. Soğumaya başladığında da yavaş yavaş tekrar eski siyah haline dönmeye başlıyor. Sihirli kupa yeni yıl hediye tercihleriniz arasında yer alabilir. Bu  hediye ile çok para harcamadan hem bütçenizi zorlamamış olursunuz hem de sevdiğinizin kişiye kendini özel hissettirebilirsiniz.

 

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.