Ayes Çelik – AYES Hisse Senedi

0
1185

AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş. – AYES

1978 yılında Isparta’da kurulan Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş., sektörün ihtiyaç duyduğu çeşitli tiplerde çelik hasır, panel çit, nervürlü demir üretimi ile beraber çekme, kesme , uç kaynak ve hasır bükme makinesinin üretimini gerçekleştirmektedir. 2000 yılında İzmir Kemalpaşa’da kurulan modern çelik hasır fabrikasıyla üretim kapasitesini arttıran Ayes Çelik, 2006 yılında ise Gebze’deki 3. fabrikası ile Türkiye’nin en büyük çelik hasır üreticisi konumuna gelmiştir.

Gebze ve İzmir Kemalpaşa’daki fabrikaları ile hizmet veren Ayes Çelik, TSE kalite uygunluk belgesi ve TS 708 TS 4559, TS 500, Alman DIN 488, DIN 1045 normlarına uygun olarak üretimini gerçekleştirmektedir.

AYES kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören Ayes Çelik’in faaliyet konusu inşaat, yol, tünel, köprü ve tünellerde kullanılan çelik hasır, çit hasırı, kafes hasırı, çelik çubuk ve mesnet sehpası imalatı ve satışı, inşaatlarda kullanılan nervürlü demir ve inşaat malzemesi ticareti ve modern yapılar, fabrikalar ve okulların çevre güvenliği için uygulanan panel çit ve direklerinin imalatı, ihracı, toptan ve perakende olarak pazarlanmasıdır. Ayes Çelik, imalat sanayii, metal eşya, makine ve gereç yapım sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Ayes Çelik, Borsa İstanbul’da PİYASA ÖNCESİ İŞLEM PLATFORMU pazarında işlem görmektedir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.