Beyaz Filo – BEYAZ Hisse Senedi

0
4971

BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş. – BEYAZ

1993 yılında Didim Aydın’da kurulan Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş., 7 bine yakın araç filosu ve 100’ün üzerinde konusunda uzman kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Genel Müdürlüğü Ankara’da, şubesi İstanbul’da olmak üzere Türkiye genelinde yaygın bir müşteri ağına hizmet veren Beyaz Filo Kiralama, operasyonel kiralama hizmetleri ile lider konumunda olup, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en ekonomik fiyatlar ve en uygun koşullarda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.

Araç parkının yüzde 90’ını filo olarak kurumsal firmalara kiralayan Beyaz Filo Kiralama, 2006 yılında, İş Bankası Grubu şirketlerinden İş Girişim Sermayesi ile ortaklık kurmuştur. 2008 yılından itibaren de Beyaz Filo Kiralama, İş Girişim Sermayesi’nden ayrı olarak yoluna devam etmektedir.

BEYAZ işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören Beyaz Filo Kiralama’nın faaliyet konusu uzun dönemli araç kiralama ve filo yönetimi ile motorlu araçların sıfır km. ve ikinci el ticaretidir. Beyaz Filo Kiralama, ulaştırma, haberleşme ve depolama, ulaştırma, taşıma ile ilgili diğer hizmetler sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Beyaz Filo Kiralama Borsa İstanbul’da BIST HİZMETLER, BIST Ankara, BİST 100, BIST ULAŞTIRMA,  BIST TÜM endekslerine dahilidir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.