Duran Doğan – DURDO Hisse Senedi

0
4643

DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. -DURDO

Duran Ofset ve Doğan Matbaacılık’ın 2005 yılında birleşmesi sonucu Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. karton ambalaj üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. 18.000 metrekare kapalı alanda kurulu Duran Doğan’ın tesislerinde endüstriyel tasarımlardan, hijyen şartlarında üretim prosesine kadar müşterinin tüm taleplerinin karşılanacağı bir ortam yaratılmıştır. Üretim ISO 9001, ISO 14001 , BRC/IOP ve GMP sistemlerine uygun yapılmakta ve kapalı alanların tamamı 24 saat sabit nem ve ısı değerlerinde tutulmaktadır. 25 bin ton kaliteli karton işleme kapasitesinin yüzde 60’ı ihraç edilmektedir.

DURDO işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören Duran Doğan her türlü ambalaj üretimi için rulo ve tabaka halinde kağıt, metalize, plastifize kağıt ve kartonlar, PVC, Selofan, polietilen, polipropilen ve her türlü plastik malzemeler, aluminyum, metal, teneke v.b. malzemeler üzerine baskı, keski, yapıştırma ve lamine işlerini yapılması, satışı, yurt içi ve yurt dışından alımı ve satışı ve ana sözleşmede yazılı diğer işler konusunda faaliyet göstermektedir.

Duran Doğan, Borsa İstanbul’da BIST ANA / BIST İstanbul / BIST SINAİ / BIST 100 / BIST ORMAN, KAĞIT, BASIM / BIST TÜM endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.