İhlas Ev Aletleri – IHEVA Hisse Senedi

0
4642

İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. – IHEVA

1975 yılında İhlas Holding bünyesinde kurulan İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., 20 bin metrekare kapalı alana sahip üretim kompleksinde mal ve hizmet üretimini gerçekleştirmektedir. İhlas Ev Aletleri üretimini gerçekleştirdiği temizlik robotu, reverse osmosis, ısıtıcılar ve banyo şofbeninde yurtiçi talebin önemli bir kısmını tek başına karşılamaktadır.

İhlas Ev Aletleri ürünlerini, İhlas, Aura ve Ora markaları ile Rusya, Almanya, Macaristan, Yunanistan, Portekiz, İtalya, Polonya, Kamerun, Güney Afrika’nın içinde bulunduğu 30’u aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

IHEVA işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören İhlas Ev Aletleri’nin ana faaliyet konusu elektrikli ev aletleri üretimidir. İhlas Ev Aletleri imalat sanayii, metal eşya, makine ve gereç yapım, metal eşya sanayi (makine ve gereç hariç) sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

İhlas Ev Aletleri, Borsa İstanbul’da BIST KURUMSAL YÖNETİM / BIST ANA / BIST SINAİ / BIST İstanbul / BIST 100 / BIST METAL EŞYA, MAKİNA / BIST TÜM endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.