İpek Doğal Enerji – IPEKE Hisse Senedi

0
4608

İPEK DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI ARAŞTIRMA VE ÜRETİM A.Ş. – IPEKE

Koza-İpek Holding şirketlerinden İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş.; petrol, doğalgaz, kömür ve benzeri doğal enerji kaynaklarının yanı sıra yenilenebilir enerji kaynaklarının da araştırılması, geliştirilmesi ve üretilmesi ile, sürekli olarak gelişimi hedef edinmiş kurumsal bir enerji şirketidir. İpek Enerji, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Kozluk ve Şirvan Projelerini geliştirmektedir.

IPEKE işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören İpek Enerji’nin ana faaliyet konusu yurt içinde ve yurt dışında ham petrol ,enerji ,petrol ,doğalgaz ve fosil yakıtlar arama ve işletme ,sondaj ,üretim ,taşıma ,depolama ve rafinaj gibi tüm petrol ameliyelerini yapmak bunlardan her çeşit petrol ürünü ara ürün ve yan ürünleri elde etmek, madenin tenor zenginleştirme tesisleri kurmak, maden arama ocaklarının işletilmesi cevherlerinin zenginleştirilmesi için etüt araştırma proje fizibilite, mühendislik müşavirlik, müteahhitlik hizmetleri vermektir.

İpek Enerji, Borsa İstanbul’da BIST MADENCİLİK / BIST YILDIZ / BIST Ankara / BIST 100-30 / BIST 100 / BIST SINAİ / BIST TÜM endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.