Kiler GYO – KLGYO Hisse Senedi

0
1124

KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. – KLGYO

1994 yılında kurulan Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kiler Grubuna ait inşaat ve mağaza ağı geliştirilmesi ve hizmete açılması sırasında Türkiye çapında doğru lokasyonların tespiti, arsa ve mülk satın alınması, mağaza kiralanması, projelendirilmesi, dekorasyonlarının yapımı ve ruhsat işlemlerini yürütmektedir. Kiler Grubuna ait 170’den fazla mağazanın 150 bin metrekare inşaatının kaba ince, elektrik, mekanik, ısıtma, aydınlatma, dekorasyon ve altyapı işlerini eksiksiz olarak tamamlamış ve mağazaları hizmete hazır hale getiren Kiler GYO, aynı zamanda İstanbul Sapphire Rezidans ve AVM inşaatını da hayata geçirmiştir.

KLGYO işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Kiler GYO’nun ana faaliyet konusu Sermaye Piyasası Kurulu‘nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal etmek ve esas olarak gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmaktır. Kiler GYO mali kuruluşlar, gayrimenkul yatırım ortaklıkları sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Kiler GYO, Borsa İstanbul’da BIST MALİ / BIST TÜM / BIST 100 / BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT. endekslerinde faaliyet göstermektedir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.