Logo Yazılım – LOGO Hisse Senedi

0
2052

LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. – LOGO

1984 yılında kurulan Logo Yazılım Sanayi Ve Ticaret A.Ş., yazılım sektöründe faaliyet göstermektedir. 800’ü aşkın bayisi ve yaygın dağıtım ağı kanallarıyla sektörün en hızlı büyüyen firmalarından olan Logo’nun ürünleri, bugün 85 bini aşkın firmada aktif olarak kullanılmaktadır. Logo, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da birçok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünlerini, ilgili ülkelerdeki yetkili iş ortakları ya da tam yetkili distribütörleri aracılığıyla kullanıcılarına ulaşmaktadır.

LOGO işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Logo’nun ana faaliyet konusu Her türlü bilgisayar donanımı içine işlenmiş yazılımların, işletim sistemi yazılımlarının, uygulama yazılımlarının veri tabanı verimlilik artıran yazılımların, multimedya ( çoklu ortam ) yazılım ürününü ve benzeri sair her türlü yazılımın üretimi geliştirilmesi, işlenmesi, çoğaltılması her türlü fiziki ve elektronik ortamda yayılması ve anasözleşmede yazılı olan konulardır. Logo teknoloji ve bilişim sektörlerinde hizmet vermektedir.

Logo, Borsa İstanbul’da BIST 100 / BIST YILDIZ / BIST TÜM / BIST 100-30 / BIST TEKNOLOJİ / BIST BİLİŞİM / BIST Kocaeli / BIST KURUMSAL YÖNETİM endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.