Reysaş Taşımacılık – RYSAS Hisse Senedi

0
1833

REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş. – RYSAS

1989 yılında kurulan Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş., oto taşıma, lojistik, uluslararası taşıma, akaryakıt taşıma, forwarding, depolama gibi lojistik alanında faaliyet göstermektedir. 1.500′ ün üzerindeki araç sayısıyla faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında sürdüren Reysaş, İstanbul, Adapazarı, İzmir, Bursa, Adana, Ankara, Antalya’daki operasyon merkezleri ile hizmet vermektedir.

Reysaş’ın iştirakleri arasında Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Reysaş Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş., Reysaş Yatırım Holding A.Ş., Reymar Tütün Mamülleri Dağıtım ve Pazarlama LTD ŞTİ, Reysaş Demiryolu Taşımacılığı A.Ş., Reysaş Demiryolu Yatırımları A.Ş. ve Reysaş Turizm Yatırımları ve Ticaret LTD ŞTİ bulunmaktadır.

RYSAS işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Reysaş’ın ana faaliyetleri arasında taşımacılık ve lojistik faaliyetleri bulunmaktadır. Reysaş ulaştırma, haberleşme ve depolama, ulaştırma, taşıma ile ilgili diğer hizmetler sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Reysaş, Borsa İstanbul’da BIST 100 / BIST TÜM / BIST ANA / BIST ULAŞTIRMA / BIST İstanbul / BIST HİZMETLER endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.