Anel Elektrik – ANELE Hisse Senedi

0
4194

ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. – ANELE

1986 yılında kurulan Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş., farklı türlerde, elektrik ve mekanik taahhüt projelerini yapım ve planlamasını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda işletme ve bakım hizmetleri, yenilenebilir enerji, alçak gerilim pano üretimi, gemi elektrik ve elektronik sistemleri ile beraber geri dönüşüm alanında çözümler üretip, geliştirmektir.

Anel Elektrik şimdiye kadar Katar’da bulunan Hamad Uluslararası Havalimanı, Hamad Bin Khalifa Sağlık Kenti, Katar Araştırma Geliştirme Kompleksi; İstanbul’da bulunan Shangri La Oteli, St Regis Oteli, Marmaray Projesi BC1, 42 Maslak, İş GYO Teknoloji ve Operasyon Merkezi; İzmir’de bulunan Mavibahçe Alışveriş Merkezi; Azerbaycan’da bulunan Ganjlik Alışveriş Merkezi ve Bakü Olimpiyat Staduyumu ile beraber Abu Dabi uluslararası Havalimanı projelerini gerçekleştirmiştir.

Hisse Senedi ANELE kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören Anel Elektirik’in faaliyet konusu her türlü elektrik projeleri çizmek. taahhütlere girişmek; iletişim. ağı ve güvenlik çözümlerini içeren elektriksel dağıtım projesi ve alçak gerilim hizmetleri ile kesintisiz çözümler sunmak. proje yönetimi ve konusu ile ilgili her türlü elektrik malzemeleri alımı, Satımı, ithalatı. ihracatı ve imalatı ile iştigal etmek bunlarla ilgili pazarlama teşkilatları kurmak faaliyeti ile iştigal etmektir. Anel Elektrik, inşaat ve bayındırlık , inşaat ve bayındırlık işleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Anel Elektrik Borsa İstanbul’da BIST İstanbul, BIST HİZMETLER, BIST İNŞAAT, BIST ANA, BIST 100, BIST TÜM endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.