Anel Telekomünikasyon – ANELT Hisse Senedi

0
1079

ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. – ANELT

1986 yılında kurulan Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. farklı türlerde, elektrik ve mekanik taahhüt projelerini yapım ve planlamasını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda işletme ve bakım hizmetleri, yenilenebilir enerji, alçak gerilim pano üretimi, gemi elektrik ve elektronik sistemleri ile beraber geri dönüşüm alanında çözümler üretip, geliştirmektir.

Anel Telekomünikasyon şimdiye kadar Katar’da bulunan Hamad Uluslararası Havalimanı, Hamad Bin Khalifa Sağlık Kenti, Katar Araştırma Geliştirme Kompleksi; İstanbul’da bulunan Shangri La Oteli, St Regis Oteli, Marmaray Projesi BC1, 42 Maslak, İş GYO Teknoloji ve Operasyon Merkezi; İzmir’de bulunan Mavibahçe Alışveriş Merkezi; Azerbaycan’da bulunan Ganjlik Alışveriş Merkezi ve Bakü Olimpiyat Staduyumu ile beraber Abu Dabi uluslararası Havalimanı projelerini gerçekleştirmiştir.

ANELT kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören Anel Telekomünikasyon’un faaliyet konusu teknoloji ve bilişimdir. Anel Telekomünikasyon, teknoloji ve bilişim sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Telekomünikasyon Borsa İstanbul’da BIST BİLİŞİM, BIST TEKNOLOJİ, BIST İstanbul, BIST ANA, BIST TÜM, BIST TÜM-100 endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.