Gersan Elektrik – GEREL Hisse Senedi

0
4906

GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. – GEREL

1980 yılında kurulan Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. enerji nakil hatları, mekanik taşıyıcı sistemleri, binalar, sanayi tesisleri, fabrikalar, havaalanları, petrol-gaz rafinerileri, alışveriş merkezleri, oteller gibi tesislerin sistemlerinin ihtiyacı olan busbar sistemleri, kablo taşıma ve askı sistemleri, topraklama ve yıldırımdan korunma sistemleri, pano ve rack kabinleri,  elektrikli araç şarj istasyon sistemleri, otomasyon sistemleri, led-bus aydınlatma sistemleri, döşeme altı kanal sistemleri, çeşitli özel taşıyıcı, çelik konstrüksiyon sistemlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

GOST, IEC, BS, TSE, EN, ISO, CE sertifikalarımız ile Vietnam’dan Şili’ye, Arjantin’den Sri Lanka’ya, Cezayir’den Rusya’ya, Fas’tan Türki Cumhuriyetlere, Arnavutluk’tan Dubai’ye ve Katar’a, çeşitli ülkelerde ihracat gerçekleştiren Gersan Elektrik, son dönemde elektrikli otomobiller için elektrikli şarj cihazları konusunda çalışmalar yürütmektedir.

GEREL işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören Gersan Elektrik’in faaliyet konusu kablo taşıma sistemleri (askı sistemi), kablo kanal ve merdiven taşıyıcıları, bus-bar kanal sistemleri, topraklama ve bağlantı elemanları, döşeme altı kanalı ve buat sistemleri, elektrik dağıtım panoları, sıcak daldırma galvaniz kaplama, g-charge araç şarj sistemleri, g-bus otomasyon sistemi, led-bus aydınlatma sistemi, orta gerilim bus-bar sistemleri ve akıllı tork cıvatası üretimidir. Gersan Elektrik imalat sanayii, metal eşya, makine ve gereç yapım, elektrik makinaları ve aygıtları sanayii sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Gersan Elektrik, Borsa İstanbul’da BIST 100 / BIST SINAİ / BIST ANA / BIST TÜM / BIST METAL EŞYA, MAKİNA endekslerine dahilidir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.