Arena Bilgisayar – ARENA Hisse Senedi

0
1321

ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1991 yılında kurulan Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.  teknoloji ürünleri ve ilgili tedarik zinciri yönetim hizmetleri alanında hizmet vermektedir. Arena, 7500’ü aşkın satış noktasına ve 400 tedarikçiye hizmet vermekte olup bilişim teknolojileri, telekomünikasyon, elektronik tüketim ürünleri, perakende ve internet perakendeciliği gibi geniş bir yelpazede müşterilerine ürün desteği sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Arena teknoloji ürünleri satıcılarına tek kaynaktan tedarik avantajı sunacak geniş bir ürün yelpazesi sağlamakta ve değerlerini tamamlayıcı ürünler üzerine inşa etmektedir. Donanım ürünleri, bileşenler, kişisel bilgisayar sistemleri, çevre donatıları, ağ ve iletişim ürünleri, multimedya ürünleri, projektörler, kameralar, ses ve görüntü sistemleri ile birlikte Arena, işletim sistemleri, ofis ve geri ofis ürünleri, güvenlik, oyun ve eğitim yazılım paketlerini müşterilerine sunmaktadır.

ARENA kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Arena’nın faaliyet konusu bilgisayar ve yan ürünlerinin toplam ticaretidir. Arena, teknoloji ve bilişim sektörlerinde hizmet vermektedir.

Arena, Borsa İstanbul’da BIST TEKNOLOJİ, BIST ANA, BIST BİLİŞİM, BIST TEMETTÜ, BIST TÜM, BIST İstanbul ve BIST 100 endekslerine dahildir.

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAPIN:

Yorum Yapın:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.